Zakończenie 6-cio latków

25.06.2019

Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat i krótkie spodnie w kratkę. Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr, A w buzi czekoladkę.

Wycieczka do Górecznika

24.06.2019

Podsumowując rok przedszkolny 24 czerwca przedszkolaki wraz z wychowawczyniami udały się na wycieczkę do „Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji – Górecznik”. Jej celem było, między innymi, upowszechnianie aktywnego wypoczynku, nabywanie opiekuńczego stosunku do świata zwierząt.

Święto Lata

17.06.2019

Kiedy słońce mocno praży, najprzyjemniej jest na plaży. Złoty piasek w pięty grzeje.

Dzień Patrona Ekoludka

14.06.2019

Ekoludek, Ekoludek zielony jest z niego ludek. Sprząta świat nasz nieustannie Sieje trawę, sadzi drzewa, gdy ktoś śmieci, to się gniewa.

Przystąpienie dzieci 6-cio letnich do Klubu Wiewiórka

13.06.2019

Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!

Dzień Truskawki

12.06.2019

„Czerwona jest i soczysta zjeść ją to przyjemność czysta. Wczesnym latem się pojawia w ustach słodki smak zostawia”.

Niezwykły Spacer z Ekoludkiem-

10.06.2019

10 czerwca już po raz czternasty Publiczne Przedszkole nr 21 im. Ekoludek w Kaliszu było organizatorem międzyprzedszkolnego konkursu przyrodniczo – ekologicznego „ Niezwykły Spacer z Ekoludkiem”.

IV Olimpiada Przedszkolaków

IV Olimpiada Przedszkolaków " Mały Kaliszanin"

04.06.2019

" Sport to zdrowie"