Wyjazd na spektakl

07.05.2019

Wyjazd do Auli Bud. Collegium Oecologicum na terenie PWSZ- obejrzenie spektaklu pt. „ Afryka Dzika” dnia 7 maja 2019r. ( wtorek).

Spotkania patriotyczne

29.04.2019

Wychowanie w duchu patriotycznym jest także elementem przygotowania dziecka do nauki w szkole. Absolwent przedszkola wg podstawy programowej: „wymienia nazwę swojego kraju i jego stolicy, rozpoznaje symbole narodowe (godło, flaga, hymn), nazywa wybrane symbole związane z regionami Polski ukryte w podaniach, przysłowiach, legendach, bajkach, np. o smok...

Światowy Dzień Książki

26.04.2019

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest 23 kwietnia. Data ta wybrana została jako symboliczna dla literatury światowej. Doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Dzień ten po raz pierwszy obchodzono w 1995 roku.

Wizyta leśnika

05.04.2019

"Uczmy miłości do przyrody uczmy spostrzegać jej piękno cieszyć się nim, podziwiać je i przestrzegajmy dzieci by tego piękna nie niszczyły." H. Zdzitowiecka

Dzień Marchewki

04.04.2019

4 kwietnia obchodziliśmy Dzień Marchewki. Wszyscy – przedszkolaki i panie, ubraliśmy się w kolor „marchewkowy” – kolor pomarańczowy.

Olimpiada Przedszkolaka

03.04.2019

Olimpiada Przedszkolaka to już tradycja.

Rozśpiewane Ekoludki- konkurs piosenki przyrodniczo- ekologicznej

02.04.2019

Dnia 2 kwietnia 2019 roku w Publicznym Przedszkolu nr 21 „EKOLUDEK” odbył się przedszkolny konkurs piosenki przyrodniczo-ekologicznej pt. „Rozśpiewane Ekoludki”.

Tydzień Zdrowia- pochód po zdrowie

01.04.2019

Kolejna edycja Tygodnia Zdrowia pod hasłem „Z pasją po zdrowie…”rozpoczęta. Uczniowie kaliskich podstawówek, gimnazjów i przedszkoli rozpoczęli go od kolorowego pochodu, który przemaszerował od Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki aż przed ratusz, gdzie odbyły się występy dzieci i młodzieży.

Rozstrzygnięcie konkursu wiosennego

27.03.2019

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs recytatorski „Przyroda wierszem malowana”

27.03.2019

Dnia 27 marca 2019r. w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs recytatorski „Przyroda wierszem malowana”, w którym udział wzięły przedszkolaki z wszystkich grup.