Dzień Babci i Dziadka w grupie Ptaszki

23.01.2020 10:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie Ptaszki

"Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek...".

23 stycznia b.r. grupa „Ptaszki’ i wychowawczynie miały zaszczyt gościć babcie i dziadków dzieci oraz Panią dyrektor Beatę Knop i Panią Wicedyrektor na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wspaniale zaprezentowały przygotowane wierszyki i piosenki, w których znalazło się wiele miłych słów i życzeń. Przedszkolaki zademonstrowały również układy taneczne, które niezwykle ożywiły i chwyciły za serca publiczność. „Ptaszki” obdarowały babcie i dziadków samodzielnie wykonanymi upominkami i wspólnie razem z wychowawczyniami zaprosiły przybyłych gości na słodki poczęstunek. Ten dzień przepełniony był miłością i radością, a babcie i dziadkowie otrzymali moc życzeń od swoich wnuczek i wnucząt.