Dzień Babci i Dziadka w grupie Żółwiki

24.01.2020 10:00

Dzień Babci i Dziadka w grupie Żółwiki

"Zawsze niech będzie Babcia, zawsze niech będzie Dziadek...".

Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień, nasze "Żółwiki" oczekiwały swoich gości 24 stycznia. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Zatańczyły także misiowy taniec " Gummy bear" oraz "Jingle Bell Rock". W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowa uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.