Festyn Mama, Tata, Dziecko

27.05.2019 14:00

Festyn Mama, Tata, Dziecko

" Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" Janusz Korczak

W poniedziałek 27 maja na boisku szkolnym odbył się festyn rodzinny " Mama, Tata, Dziecko". Na uczestników czekała masa atrakcji. To była świetna zabawa!

Festyn rodzinny „Mama, Tata, Dziecko" jak zwykle przyciągnął tłumy ludzi. W zabawach brali udział mieszkańcy w każdym wieku - od naszych najmłodszych przedszkolaków po ich rodziców, ciocie, wujków, babcie i dziadków.

Dla uczestników festynu przygotowano bardzo wiele atrakcji. Na "scenie" śpiewali, recytowali i tańczyli nasi zdolni przedszkolacy. Dodatkową atrakcją był także pokaz talentów. Swoje umiejętności zaprezntowali laureaci przedszkolnych konkursów recytatorskich i piosenkarskich: Laura Czelusta, Aleksandra Bąk, Agata Fasińska, jak i Laura Błaszczyk, która dodatkowa uczęszcza na zajęcia z gimnastyki artystycznej i osiąga ogromne sukcesy.

Ponadto odbyły się także zawody sportowe, gdzie każde dziecko moglo sprobować swoich sił rywalizując ze swoimi rodzicami w trzech konkurencjach: wyścig z piłką, rzut woreczkiem do obręczy oraz wyścig z ziemniakiem na łyżce.

Zabawa była wspaniała! Wszystkim Rodzicom i Dzieciom serdecznie dziękujemy i zapraszamy już za rok!

23.09.2019 godz. 10:00

Święto Jesieni

23.09.2019 godz. 14:00

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka