IV Olimpiada Przedszkolaków " Mały Kaliszanin"

04.06.2019 10:00

IV Olimpiada Przedszkolaków

" Sport to zdrowie"

IV Olimpiada Przedszkolaków "Mały Kaliszanin" zorganizowana została przez Miasto Kalisz pod patronatem prezydenta Krystiana Kinastowskiego. Wzięli w niej udział podopieczni z 21 kaliskich przedszkoli. Zawody odbyły się z zachowaniem olimpijskiego ceremoniału, łącznie z zapaleniem znicza.

W ramach Olimpiady na Stadionie Miejskim rozegrane zostały różnorodne konkurencje i zabawy: sztafety biegowe, przenoszenie piłek, tory przeszkód itp. Zawody uroczyście otworzył wiceprezydent Mateusz Podsadny, który życzył wszystkim powodzenia i dobrej zabawy.

Nasze przedszkole reprezntowali: Amelia Banach, Mikołaj Kapicki, Natan Płotek, Zofia Wieczorek, Julia Ambrożak, Lena Błaszczyk, Szymon Mamoński, Lena Walczak, Ksawery Gołubicki, Maja Urban, Maja Konieczna, Karol Kaźmierczak,Józef Owsiany.

Podczas drogi powrotnej mieliśmy okazję także przyjrzeć się z bliska Baszcie Dorotki.

Zdjęcia można obejrzeć także na stronie internetowej: http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/iv-olimpiada-przedszkolakow-maly-kaliszanin-na-stadionie,5153265,artgal,t,id,tm.html

23.09.2019 godz. 10:00

Święto Jesieni

23.09.2019 godz. 14:00