Konkurs recytatorski

27.04.2021 16:56

Konkurs recytatorski

27 kwietnia 2021r. w przedszkolu odbył się konkurs recytatorski „Przyroda wierszem malowana”.

Jury przesłuchało 12 przedszkolaków. Reprezentanci poszczególnych grup zaprezentowali się doskonale na przedszkolnej scenie. Widać było, że czują się tam jak ryby w wodzie. Dzieci sumiennie przygotowały się do udziału w konkursie, świetnie opanowały teksty wierszy oraz bardzo dobrze je zinterpretowały. W tym roku laureaci pokazali wysoki poziom swoich umiejętności i talent recytatorski. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę w postaci gry dydaktycznej ufundowaną przez Radę Rodziców.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Elena Ścibor, Adrianna Busz, Michalina Kowalska, Maja Niewiadomska

II miejsce: Marysia Sikorska, Jan Zieliński, Wojciech Wieczorek, Antonina Marciniak

III miejsce: Marcel Niewiadomski, Cyprian Mech

Doskonale również poradzili sobie chłopcy – Stanisław Cieślak oraz Hugo Jabłoński.

Zamieszczamy dla Państwa link do nagrania z konkursu: