Wycieczka do Westerlandu

21.06.2022 21:40

Wycieczka do Westerlandu

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz ze swymi wychowawcami oraz pracownikami obsługi przedszkola pojechały na wycieczkę do wioski indiańskiej, położonej w miejscowości Józefów. Na miejscu na dzieci czekało masę atrakcji m.in.: pokonanie Indiańskiego Toru Przygody: Most Irokezów, Równoważnia Szoszonów, Belka Apaczów, kanion z przeszkodami. Dzieci otrzymały indiański tatuaż i indiańskie imię. Ich zadaniem był także rzut Tomahawkiem, rzut kapeluszem na rogi bizona, rzut podkową. Następnie, po wykonaniu wszystkich indiańskich zadań dzieci mogły zjeżdzać na ogromnej dmuchanej zjeżdżalni. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali na pamiątkę pobytu w Józefowie- zdjęcie grupowe na liście gończym, na tle Wioski Indiańskiej.