Zajęcia dodatkowe

Przedszkole to miejsce, w którym dziecko odkrywa swoje zainteresowania i talenty. Jest to dobry moment na podejmowanie pierwszych prób uczestnictwa w zajęciach dodatkowych. W ten sposób dziecko będzie mogło przekonać się, jakiego rodzaju aktywności sprawiają mu najwięcej radości i satysfakcji. W zajęciach dodatkowych uczestniczą dzieci z różnych grup przedszkolnych, dzięki temu mogą również bliżej się poznać i nawiązać nowe przyjaźnie.

Nasze przedszkole oferuje zajęcia dodatkowe:

• intelektualne (rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe, usprawniają pamięć i koncentrację, pozwalają na samodzielne dochodzenie do wiedzy), do której należy Programowanie
  • ruchowe (rozwijają sprawność ruchową oraz świadomość swojego ciała, wpływają na sferę poznawczą, pozwalają pozytywnie spożytkować energię), do której należą Tańce, Rytmika jak i Piłka Nożna.

Harmonogram zajęć dodatkowych: