Dzień Jabłka

26.11.2021 21:10

Dzień Jabłka

26 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień Jabłka”. Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja dzieci, zachęcanie do spożywania owoców, a w szczególności jabłek i to pod różnymi postaciami z powodu jego walorów zdrowotnych i odżywczych oraz promowanie zdrowego stylu życia. Dzieci poszerzały wiedzę o jabłku. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Poznawały różne gatunki jabłek, rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w konkurencjach zręcznościowych oraz zabawach ruchowych do piosenek o jabłuszkach. Nie zabrakło w tym dniu degustacji tych pysznych i zdrowych owoców.

Nasza szkoła - film promocyjny Ekoludek - rekrutacja Archiwum Gielda pracy ePUAP BIP Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty OKE Poznań ODN Kalisz

02.02.2022 godz. 8:45