Dzień Kredki

22.11.2021 21:34

Dzień Kredki

W poniedziałek 22 listopada br. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób wiąże się z dziećmi, bowiem dzięki kredkom mogą one wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli, uczą się twórczego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię. Rysowanie to wspaniała przygoda i ważne doświadczenie dla każdego dziecka. Przedszkolaki poznały rodzaje kredek oraz obejrzały krótki film o tym, jak są zrobione. Tworzyły zbiory kredek według kryterium koloru, kształtu, wielkości, rodzaju i porównywały ich liczebność. Bawiły się przy piosence „Kolorowe kredki”, układały ilustracje do piosenki w odpowiedniej kolejności. Przy pomocy strużyn z kredek wykonane zostały piękne prace plastyczne.

Nasza szkoła - film promocyjny Ekoludek - rekrutacja Archiwum Gielda pracy ePUAP BIP Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty OKE Poznań ODN Kalisz

02.02.2022 godz. 8:45